Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Чи маєш ти змогу працювати дистанційно з використанням Zoom?
Чим ти займаєшся у вільний час?
Чи дивишся ти уроки по телебаченню або в інтернеті?
Чи скучив ти за школою?
з якими труднощами ви стикаєтесь частіше під час дистанційного навчання?
як часто класний керівник виходить з вами на зв*язок під час карантину?

Навчання першокласників за новими освітніми стандартами

Date: 25 вересня 2018 о 20:52, Refreshed 25 вересня 2018 о 22:43
143 view

Нова українська школа – це ключова реформа Міністерства освіти і науки. Головна мета – створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувається зараз, а й вміння застосовувати їх у житті.

НУШ – це школа, до якої приємно ходити учням. Тут прислухаються до їхньої думки, вчать критично мислити, не боятись висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами.

Головна ідея Нової української
школи – компетентнісне навчання. Це означає, що учні не просто будуть набувати знань, а вчитимуться
використовувати їх на практиці й опановуватимуть навички. Для НУШ створено новий Стандарт освіти і нові програми.

ЗАКОН “ПРО ОСВІТУ” ЗАКЛАВ ТАКІ КОМПЕТЕНТНОСТІ:
вільне володіння державною мовою,
здатність спілкуватися рідною (у разі відмінності від державної) та іноземними мовами,
математична компетентність,
компетентності у галузі природничих наук, техніки і технологій
інноваційність
екологічна
компетентність
інформаційно-комунікаційна
компетентність
навчання упродовж життя,
громадянські та соціальні компетентності, пов’язані з ідеями демократії, справедливості, рівності,
прав людини, добробуту та здорового способу життя, з усвідомленням рівних прав і можливостей,
культурна компетентність,
підприємливість та фінансова грамотність
Щоб описане вище навчання стало можливим, учні мають перебувати в новому освітньому середовищі. Тому з Держбюджету виділено один мільярд гривень на обладнання для класів.Це – парти-трансформери, які можна легко пересунути для роботи в групах, нова техніка і розвивальні ігри.
Окрім того, на стіни в класах пропонують вішати не звичні “класні куточки”, а поробки,зроблені спільно з дітьми, та матеріали, що спонукатимуть дитину до роздумів – цікаві запитання, головоломки тощо.
Разом з паперовими підручниками учні отримають електронні – їм не доведеться носити важкі книжки. Загалом навчання йтиме у ще більш захопливій формі.Кожен клас буде забезпечений меблями, дошками і посібниками.
На сьогоднішній день в Тимоновицькому закладі загальної середньої освіти також обладнано класну кімнату для учнів 1 класу. Яскраві кольорові стенди, тематичні малюнки, дошки для творчості учнів- все це було виготовлено вчителями початкової школи . Класний керівник 1 класу, Кузнецова Любов Миколаївна, зробила все, щоб першачки навчалися з задоволенням.
Класна кімната поділена на куточки , кожний виконує свою освітню та виховну функцію. Також в класі обладнано ігрову кімнату, де учні можуть відпочити на кольорових килимках, погратися з улюбленими іграшками , поскладати пазли або різноманітні конструктори. Новий ноутбук дає можливість вчителю різноманітнити навчальні завдання, учні із задоволенням співають пісень , танцюють , дивляться навчальні мультфільми.
Незабаром надійдуть нові сучасні парти , нова дошка , а поки що першачки отримують справжне задоволення від навчання в Новій українській школі під керівництвом свого вчителя.

Comments:
Only authorized users can leave comments.